top of page

GÜÇ TRANSFORMATÖRLERİ

Trafo Bakım Onarımı

Kamu veya özel sektördeki OG Dağıtım Trafolarınızın yıllık bakım - onarımları, arıza giderilmesi, test raporları, yağ test raporları (akreditasyon), izolasyon testleri, topraklama ölçümleri, yeni trafo tesisi kurulması işlemlerini uzman personeliyle yapılmakta, YG İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip mühendisler ve EKAT Belgeli teknisyenlerle hizmet verilmektedir. 

Trafo Tesisi Kurulması

50 KVA - 5 MVA arası güç yelpazesi, 36 kV azami gerilim seviyesi ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilen (IEC 60076) Yağlı Tip Trafo (OG/AG Dağıtım Trafoları) ve Kuru Tip Trafo tesisi kurulması işi; keşif, enerji müsaadesi, proje, onay ve kabul işlemleriyle hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Trafo Yağ Testi (Akreditasyon)

Yağlı tip trafolarınızın yağ numuneleri alınarak, akredite kuruluşlar vasıtasıyla yağ delinme gerilimi testi yapılmakta ve en kısa sürede raporlandırılarak tarafınıza sunulmaktadır. Trafo Yağ Değişimi hizmeti verilmektedir.

Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu (YG İŞLETME)

18 Mart 2004 tarihli ve 25406 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri İşletme Sorumluluğu Yönetmeliği uyarınca tüm trafoların YG İşletme Sorumluluğu zorunlu hale getirilmiştir. Şirketimiz SMM'leri (Serbest Mühendis Müşavir), EMO tarafından verilen YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Yetkilendirme Belgesine sahiptir. Trafolarınızın güvenliğini ve yasal zorunluluk olan işletme sorumluluğunu içinde bulunduğumuz yılın son gününe kadar, SMM ile EMO onaylı olarak yapılacak bir sözleşme ile garanti altına alabilirsiniz.

MODÜLER HÜCRELER

SF6 Gazlı Modüler Hücre

Modüler Giriş Hücresi - Çıkış Hücresi - (Sigortalı) Yük Ayırıcılı Hücre - Trafo Koruma Hücresi satışı, bakım onarımı, keşif ve projesi yapılmaktdaır.

BETON KÖŞK

Beton Köşk

Trafo, AG Pano ve Modüler Hücreleriniz için Kompakt Trafo Merkezi Beton Köşklerin standartlara uygun ölçüde satış ve montajı yapılmaktadır.

bottom of page