top of page

CCTV - MOBESE

CCTV (Close Circuit TeleVision) (Kapalı Devre Televizyon)

IP Sistem

Firmamız; IP tabanlı kamera sistemleri, NVR (Network Video Recorder) cihazı, HVR (Hybrit Video Recorder) cihazı, ek parça ve kablolarının satış, kurulum, bakım ve onarımını yapmaktadır.

AHD Sistem

Firmamız; Analog HD kamera sistemleri, DVR (Network Video Recorder) cihazı,ek parça ve kablolarının satış, kurulum, bakım ve onarımını yapmaktadır.

Uzaktan İzleme

Firmamız, kurmuş olduğu kamera sistemine ait görüntüleri cep telefonu, tablet veya bilgisayardan izleme olanı sağlayan programları cihazlarınıza kurarak, mobil cihazlarınızdan eski kayıtları inceleme ve kayıt yapabilme imkanı sağlamaktadır.

CCTV Sistem Bakım Onarımı

Mevcut Kamera Sistemlerinizin veya Firmamız tarafından kurulan sistemlerin yıllık bakım onarımları yapılmaktadır.

MOBESE - KGYS

MOBESE (Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu) sistemleri ile kent izleme, şehir asayişinin sağlanması, kontrol ve denetim hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

 

MOBESE ile olayların engellenmesi, tespiti, kanıt ve delillerin ortaya çıkarılması, muhtemel kazalara hızlı ve etkili müdahale gibi kent güvenliği açısından son derece önemli olanaklara sahip olmak mümkündür.

 

KGYS (Kent Güvenlik Yönetim Sistemi), Ana Merkez Binası, Ek ve Hizmet Binaları, şehir genelindeki kavşak ve noktalar ile Ana ve Tali İzleme Merkezleri arasında kurulacak olan şehir izleme sistemini tarif eder. Bu sistem; ana omurga üzerinden ses, data ve görüntü iletişimini sağlayan, IP tabanlı, gelişmeye ve büyümeye açık, güçlü bir omurga kurmayı amaçlayan kamera izleme sistemlerini de içerir.

 

MOBESE - KGYS en uygun kamera seçimi, çeşit boy direkleri, ankrajı, proje çizimi, enerji müsaadesi, onay ve kabul işlemleri Firmamızın data ekipleri tarafından yapılmaktadır.

bottom of page